Trwa nabór do sekcji tenisowej!

Trwa nabór do sekcji tenisowej!

Zapisz swoje dziecko na zajęcia tenisowe! Trwa nabór do sekcji tenisowej na sezon 2017/2018
Rodzicu, nie czekaj i już teraz zarezerwuj miejsce dla Swojego dziecka w naszej sekcji tenisowej.  Zajęcia odbywają się w nowoczesnej całorocznej hali tenisowej.

Zajmujemy się szkoleniem na każdym poziomie zaawansowania. Szkolenie tenisowe w naszym klubie prowadzimy we współpracy z Akademią Tenisa KS Grzegórzecki, która w 2016 roku zajęła III miejsce w konkursie KLUB ROKU TENIS10! Akademia trenuje dzieci, młodzież i dorosłych od 2001 roku. W sekcji klubu zrzeszonych jest ponad 250 osób. Prowadzimy zajęcia grupowe oraz indywidualne.
Do każdego zawodnika i uczestnika zajęć staramy się podchodzić indywidualnie, aby zapewnić odpowiedni rozwój oraz osiągnięcie możliwie jak najlepszych wyników sportowych. W zależności od wieku i poziomu zaawansowania stosujemy różną twardość piłek oraz wielkość kortu.

 

Nauczanie prowadzimy według wytycznych Międzynarodowej Federacji Tenisowej ITF i programu Play & Stay. Jesteśmy również członkami programu Tenis 10, któremu patronuje Polski Związek Tenisowy. Tenis to doskonały sport, który poprawi Waszą kondycję fizyczną i formę. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwoli Wam szybko zapoznać się z podstawami techniki. Dla średniozaawansowanych oraz zaawansowanych organizujemy zajęcia doskonalące technikę oraz umiejętności gry na punkty.

 

 

 

Cennik zajęć – KLIKNIJ I SPRAWDŹ

 

 

 

*pola wymagane