BMW M-CARS Cup | 9-10 września

BMW M-CARS Cup | 9-10 września

9-10 września rozegramy ostatni turniej singlowy z letniej serii eventów organizowanych na naszych kortach – BMW M-CARS Cup.

W programie m.in. oglądanie finału pań US Open, jazdy testowe oraz konkursy z nagrodami.
Zapisy przez aplikację tenis4U.

Poniżej znajdziecie  plany gier na sobotę i niedzielę oraz rozlosowane grupy.

Plan gier – SOBOTA (Pobierz PDF)
Plan gier – NIEDZIELA  (Pobierz PDF)

GRUPY
Pro (Pobierz PDF)
Mężczyźni – Zaawansowana (Pobierz PDF)
Mężczyźni – Średnio zaawansowana (Pobierz PDF)
Kobiety – Zaawansowana (Pobierz PDF)
Kobiety – Średnio zaawansowana (Pobierz PDF)

👉 Mężczyźni i Kobiety – Pro: przejdź do zapisów
👉 Mężczyźni – Zaawansowana: przejdź do zapisów
👉 Mężczyźni – Średnio zaawansowana: przejdź do zapisów
👉 Kobiety – Zaawansowanaprzejdź do zapisów
👉 Kobiety – Średnio zaawansowana: przejdź do zapisów

Jak Gracie?

  • Do każdej kategorii zapisujemy 12 osób. Wyjątkiem jest kategoria Kobiety – Średnio zaawansowana, do której zapisujemy 6 pań. Uczestnicy podzieleni zostaną na grupy 3 osobowe.
  • Gwarantowana liczba rozegrania co najmniej 2 meczów.
  • W każdej kategorii do do fazy pucharowej awansuje najlepsza osoba z każdej grupy i następnie zostaną rozegrane półfinały oraz finał. Wyjątkiem jest kategoria Kobiety – Średnio zaawansowana, w której zwyciężczynie grup zmierzą się w finale, z drugich miejsc w meczu o 3 miejsce, z trzecich miejsc o 5 miejsce.
  • Wszystkie mecze gramy do dwóch wygranych setów do 4, systemem NO-AD (stronę podania wybiera odbierający). Przy wyniku po 3 w gemach gramy tie-break do 7 pkt. Gdy jest po 1 w setach, match tie-break do 10 pkt. Do zwycięstwa w tie-breakach potrzebna jest przewaga 2 pkt.

W przypadku przyjęcia do turnieju innej ilości osób niż zakładana – organizator zastrzega sobie prawo do zmiany formuły rozgrywek.

W turnieju uczestniczyć mogą amatorzy nie będący zawodnikami, byłymi zawodnikami, trenerami albo instruktorami tenisa. Wyjątkiem jest kategoria Pro, w której to takie osoby mogą zagrać. Za zawodnika uważa się osobę, która posiada licencję PZT i jest lub była sklasyfikowana powyżej 50 miejsce do lat 14, powyżej 60 miejsce do lat 16, uczestniczy w turniejach juniorskich lub seniorskich.

DO JAKIEJ KATEGORII POWINNIŚCIE SIĘ ZAPISAĆ?

* Kategoria Mężczyźni i Kobiety Pro – gracze grający w kategorii Pro oraz Top Pro w Relaksmisja Tennis League Lato 2023 albo NTRP >5,0
* Kategoria Mężczyźni Zaawansowana – gracze grający w kategorii Zaawansowana oraz Średnio zaawansowana wyższa w RTL Lato 2023 albo NTRP 4,0-5,0.
* Kategoria Mężczyźni Średnio zaawansowana – gracze grający w kategorii Średnio zaawansowana w RTL Lato 2023 albo NTRP <=3,5.
* Kategoria Kobiety Zaawansowana – zawodniczki grające na poziomie kategorii Zaawansowana albo Średnio zaawansowana wyższa w RTL Lato 2023.
* Kategoria Kobiety Średnio zaawansowana – zawodniczki grające na poziomie kategorii Średnio zaawansowana albo Średnio zaawansowana wyższa w RTL Lato 2023.

Organizator zastrzega sobie możliwość zapisania uczestników do niższej kategorii niż wynika to z opisu wyżej na podstawie ostatnich wyników w lidze RTL.

Gdzie i kiedy gracie?
Adres: ul.Dekerta 21

Start: 09.09.2023 godzina 09:00 – faza grupowa (kategoria M. Zaawansowania i Kobiety Zaawansowana) // godzina 15:30 – faza grupowa (kategoria Pro i M. Średnio zaawansowana) 10.09.2023 godzina 09:00 – faza pucharowa oraz mecze kategorii Kobiety Średnio zaawansowana.
UWAGA! Kategoria Kobiety Średnio zaawansowana rozegra swoje wszystkie spotkania w niedzielę. Każda z pań zagra 3 mecze.
Nawierzchnia: sztuczna mączka.

Plan gier oraz podział na grupy zostanie opublikowany na stronie internetowej www.famesport.pl w piątek 08.09 w godzinach popołudniowych między 15:00 a 17:00.
Zachęcamy również do śledzenia informacji na wydarzeniu na facebooku.

Wpisowe

120 zł* od osoby
Płatne na konto do 30.08.2023.
UWAGA! po 30 sierpnia zmienia się kwota wpisowego i wynosi 150 zł* od osoby – gra pojedyncza.
Jeżeli osoba z listy rezerwowej, która była zapisana przed 30.08, wejdzie do turnieju po 30.08 to kwota wpisowego wynosi 120 zł.
*20% zniżki dla uczestników Relaksmisja Tennis League Lato 2023

WAŻNE: Potwierdzeniem udziału w turnieju jest wcześniejsze opłacenie wpisowego.

Fame Sport Club Sp. z o.o. Sp. k.
nr konta: 77 2490 0005 0000 4530 1730 5145
tytułem: rozgrywki turniejowe

Sponsorzy i Partnerzy:

BMW M-Cars
SEMA-PRINT
Thai Bali Spa
Wilson
Fame Sport Club