BADMINTON

O BADMINTONIE

Badminton jest najszybszym sportem rakietowym na świecie - rekord prędkości lotki to 493 km/h. To sport rodzinny, który może uprawiać każdy bez względu na wiek i umiejętności, doskonale sprawdza się też jako trening ogólnorozwojowy. Nieważne czy nazywacie go badbinktonem, badmingtonem, babiktonem czy kometką, wpadnijcie do nas, żeby zagrać! Sami zobaczycie, że to sport, którego nie da się nie lubić!

O KLUBIE

Fame Sport Club, jako jedyny w Krakowie posiada profesjonalną halę dedykowaną badmintonistom. Do Waszej dyspozycji jest  5 kortów z profesjonalną nawierzchnią Gerflor, położonych na drewnianych legarach, zapewniających komfort gry w każdych warunkach, co sprawia że treningi będą przyjemnością zarówno dla amatorów jak i profesjonalistów. Nie musicie się też martwić o sprzęt, rakiety oraz lotki wypożyczycie w naszej recepcji. Przed i po treningu będziecie mogli się przebrać w naszych szatniach, wziąć orzeźwiający prysznic lub skorzystać z sauny!

TRENINGI BADMINTONA

Jeśli chcecie dołączyć do jakieś grupy lub zapisać swoje dziecko na badmintona dajcie nam znać! Treningi prowadzone są na każdym poziomie zaawansowania, przez najlepszych krakowskich trenerów!

Fame Sport  jest współorganizatorem największej Krakowską ligi badmintona oraz licznych turniejów singlowych i deblowych. W minionym sezonie w rozgrywkach ligowych wzięło udział blisko 100 osób. Nasze turnieje zawierają kategorie dla każdego poziomu zaawansowania. Jeśli chcecie zacząć swoję przygodę z grą na punkty to nasze rozgrywki są do tego stworzone! 

 

PARTNERZY

Od czerwca nasz klub honoruje na kortach do badmintona karty 
MULTISPORT PLUS!
Każdy posiadacz karty Multisport plus za wstęp na kort zapłaci o 15zł mniej.
Wystarczy, że przed grą pokażecie swoją kartę wraz z dowodem i możecie cieszyć się zniżką. Rabat naliczany jest od ceny regularnej.

Każdy posiadacz karty OK System za wstęp na kort zapłaci o 15zł mniej.
Wystarczy, że przed grą wyślecie sms i możecie cieszyć się zniżką. Rabat naliczany jest od ceny regularnej.