NA CZYM TO POLEGA?

Sportowy Maluch - to zajęcia ogólnorozwojowe składające się z różnych form ruchu, mające na celu stopniowe wprowadzenie dzieci w świat sportu. Dzięki zajęciom sportowym maluchy rozwijają swoje zdolności fizyczne, koordynację, równowagę i zręczność. To jednak nie wszystkie korzyści, jakie płyną z uczestnictwa w naszych zajęciach ! Rozwój dziecka jest widoczny również na wielu innych płaszczyznach, m.in. społecznej oraz intelektualnej.

GRUPY WIEKOWE

MALUCH MNIEJSZY

Dzieci w wieku 2,5 - 4 lat. Uczestnicy tej grupy ćwiczą wraz z rodzicami, dzięki czemu spędzają aktywnie czas z mamą lub tatą na odkrywaniu nowych umiejętności i sprawności. W ten sposób buduje się więź i zaufanie pomiędzy rodzicami i dziećmi.

MALUCH WIĘKSZY

Dzieci w wieku 4- 5 lat. Dzieci w tej grupie uczestniczą w zajęciach samodzielnie, co sprzyja integracji z rówieśnikami ale także wspomaga autonomię dziecka. Dziecko uczy się współpracować w grupie oraz aktywnie słuchać osoby prowadzącej.
Każde zajęcia to kolejna fascynująca przygoda! Celem spotkań będzie pobudzenie wyobraźni i kreatywności u dzieci oraz zaszczepienie zamiłowania do sportu poprzez dobrą zabwę!

CENNIK

Rodzaj karnetu Cena
Pojedyncze wejście 35 zł
Karnet 4 wejścia* 130 zł
Karnet 8 wejść** 220 zł

*Karnet ważny przez 45 dni
**Karnet ważny przez 90 dni

WYŚLIJ ZGŁOSZENIE!

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

*pola wymagane