Stay Strong Team Cup || 03-04 luty

Fame Sport Club i Sport Factory Park łączą siły i zapraszają na wyjątkową edycję turnieju drużynowego Stay Strong Team Cup!

3-4 lutego będziecie mieli szansę na rywalizację w nowym formacie rozgrywania meczów z podziałem na kwarty oraz przede wszystkim na wyśmienitą integrację z pozostałymi zawodnikami. SFP niedawno dołączył do grona partnerów Relaksmisja Tennis League, dzięki czemu w styczniu i lutym obecnego sezonu można rozgrywać tam mecze ligowe. Dlatego sobotnie mecze turnieju SSTC będa miały miejsce na kortach Sport Factory Park, a niedzielne w Fame Sport Club. Każdy klub będą reprezentować cztery drużyny.

Plan gier –Zobacz (Pobierz PDF)

Składy drużyn –Zobacz (Pobierz PDF)

Format meczów – Zobacz (Pobierz PDF)

Co na Was czeka:

• Gwarantowana liczba 3 meczów dla każdego uczestnika i uczestniczki.
  • Wyjątkowa koszulka, gorący posiłek i poczęstunek.
  • Zespołowe gry integracyjne: tenisowa familida, planszówki, quizy i challenge.
  • Nowy format rozgrywania meczów na kwarty.
  • Zapisz się jako drużyna albo indywidulanie, a my dolosujemy Ciebie do teamu.

Kto może zagrać?

• Do turnieju gracze oraz pary deblowe zapisują się INDYWIDUALNIE do danej kategorii albo jako całe DRUŻYNY.
  • Przy zapisach należy wybrać czy reprezentuje się Fame Sport Club czy Sport Factory Park.
  • Skład drużyny musi składać się z dokładnie 4 osób:
    – ZAWODNIKA grającego na poziomie umiejętności odpowiadającym kategorii RTL  Zaawansowana/Ś-Z Wyższa
    – ZAWODNICZKI grającej na poziomie umiejętności odpowiadającym kategorii RTL Kobiety Zaawansowane/Ś-Z Wyższa
    – PARY DEBLOWEJ grającej na poziomie umiejętności odpowiadającym kategorii RTL Debel Pro
  • Ta sama osoba nie może zgłosić się do singla oraz debla.

Jaki jest format rozgrywek?

• Niezależnie od wyników każdy zagra przez weekend 3 mecze.
  • Składy drużyn zostaną rozlosowane na dwa dni przed turniejem.
  • 8 drużyn rozpocznie rywalizację od ćwierćfinałów. Następnie zwycięzcy (turniej A), jak i przegrani (turniej B) utworzą osobne pary półfinałowe. Na koniec rozegramy spotkania finałowe oraz mecze o trzecie miejsce w turnieju A oraz turnieju B.
  • Każde spotkanie składać się będzie z trzech meczów:
    – singiel panów,
    – singiel pań,
    – debel.
  • Mecze rozgrywane są systemem z podziałem na kwarty. Każda z kwart trwa 12 minut. Przerwa pomiędzy kwartami trwa 2 minuty. Jeżeli na koniec kwarty jest remis to decyduje o zwycięstwie dodatkowa piłka. Mecz wygrywa osoba, która wygra więcej kwart. Przy remisie decyduje stosunek zdobytych małych punktów. Jeżeli jest wynik 3-0 to ostatnia kwarta i tak jest rozgrywana.
  • Za każdy wygrany mecz drużyna zdobywa jeden punkt. Spotkanie wygrywa drużyna, która zdobędzie więcej punktów.

Jaki jest przebieg turnieju?

• Sobota 03.02.2024 – Sport Factory Park, ul. Szlachecka 24 Brzezie
    14:00-18:00 spotkania ćwierćfinałowe
    18:00-22:00 spotkania półfinałowe oraz spotkania półfinałowe turnieju B
    W trakcie spotkań dla zawodników będą czekały dodatkowe zespołowe aktywności oraz poczęstunek.
  • Niedziela 04.02.2024 – Fame Sport Club, ul. Jana Dekerta 21 Kraków
    10:00-14:00 spotkania finałowe i o 3. miejsce oraz spotkania finałowe i o 3. miejsce turnieju B.

Zapisy

• Za pomocą formularza na stronie
  • Wpisowe należy wpłacić do 3 dni od otrzymania potwierdzenia zapisania się na turniej!
  • Kwota wpisowego: gra pojedyncza 160 zł, gra podwójna 140 zł od osoby.